:כללי שימוש במערכת

iSwop - זאת מערכת אשר נועדה לחילופי דברים ללא כסף. כדי להקל על תהליך החיפוש של פריט עבור החלפה, במערכת ישנו מטבע פנימי (swops). אתה נותן את הדברים הישנים שלך למשתמשים אחרים ומקבל בתמורה swops. ככל שיש לך יותר swops אתה תוכל לקחת דברים יותר יקרים מהקטלוג שלנו (גם בחינם). באופן כזה iSwop- זה עדיין שירות "לתת בחינם" והמחירים כאן לא קשורים. וכדי שתוכל מיד לקבל דברים חדשים, מבלי לחכות עד שמישהו ייקח את הדברים שלך, iSwop נותן לך בונוסים של swops עבור כל פריט אשר שפרסמתה בחמישיה הראשונה!

כללי המערכת:


Swops – זה מטבע פנימי של המערכת iSwop. הוא נועד כדי לקבוע את הערך של כל אחד מהפריטים וכמה שיותר לפשט את החילופים בפריטים. בשביל מה הומצא מטבע? פשוט מאוד – במערכות רגילות אשר נועדו לבצע חילופי סחורות, כדי לעשות עסקה אתה חייב קודם למצוא פריט עבור החילוף אשר יעניין אותך ולאחר מכן גם לשכנע את הבעלים לקחת משהו מתוך החפצים שלך. זהו תהליך מורכב ביותר הדורש כמות מופרזת של זמן, במיוחד אם אתה הולך להחליף משהו פעוט. זה יהיה הגיוני למכור את הפריט הנוכחי ואת הכסף המרווח להוציא על משהו חשוב בשבילך, אבל לעתים קרובות מתעוררת הבעיה הבאה: או שאף אחד לא רוצה לקבל את הפריט הישן שלך תמורת כסף שצבר קשה, או מבקש מחיר נמוך בלתי סביר. אצל רב האנשים בבית יש מספר עצום של דברים "נזילים" שאי אפשר למכור.
המצב משתנה לגמרי במקרה חילופי דברים בגלל ש-"הקונה" משתמש בתשלום עבור הפריט שלך בתור הדברים "הנזילים" שלו שאין לו מה לעשות איתם, ו swops משמשים אך ורק בתור מדד ערך עבור הדברים שהוחלפו.
Swops בשימוש בלעדי בתוך המערכת iSwop כדי לקבל את הפריטים שפורסמו במערכת ואינם ניתנים להמרה. אתה לא יכול להחליף swops לשום מטבע אמיתי.
כל משתמש שפרסם כאן את הפריטים שלו חייב לקחת swops כתשלום עבור הפריטים שלו. משתמשים העוברים על הכלל הזה ומנסים למכור פריטים בכסף ימחקו מהמערכת ללא זכות הרשמה מחדש. זוהי ערבת העילות של המערכת. החלפת פריטים בswops- מתבצעת באמצעות מנגנון העסקה. כדי לקבל את הפריט, המשתמש חייב לייזם את העסקה ולהודיע לבעל הפריט את קוד אימות העסקה בזמן המסירה. בעל הפריט לשעבר אשר קיבל את הקוד הנכון של העסקה מהבעל החדש, חייב למסור את הפריט לקונה בחינם. אחרת, swops חוזרים לנמען הפריט, ובעל הפריט יוסר מהמערכת.


קורס מותנה swop: 1 =  1 שקל. כלל זה מפשט את קביעת השווי של הפריטים.


המשתמש מציין בעצמו את ערכי הפריטים שלו. הגזמה מכוונת של הערכים אינה מקובלת. משתמשים הנתפסים בעבירה הזאת מנמיכים את הדירוג שלהם, כתוצאה מכך מנמיכים את מקומי הפריטים שלהם בקטלוג או אפילו גורמים לחסימת חשבונם.


במקרה של חלוקי-דעות בין הבעל ונמען הפריט, בקביעת העסקה יכול להיות מיושם מנגנון הדיונים. במקרה זה הבוררים יהיו הנהלת המערכת iSwop. הבורר מחליט על החזרת swops לחשבון הקונה, במקרה של הפרות על ידי בעל הפריט והעברה כפויה של קרנות לחשבון הבעל, במקרה והנמען מסרב להעביר את קוד העסקה אחרי שקיבל את הפריט. קרא עוד על מנגנון הדיונים וכיצד להימנע מהם.


רק בוררות מערכת iSwop מחליטה  על שימוש בסנקציות שונות נגד משתמשי המערכת שעברו על כללים האלה. החלטות הבורר לא ניתנות לדיון/ערעור.


נכון לעכשיו, השירות עובד עבור משתמשים בכל רחבי ישראל.


בשירות  iSwop אסור לפרסם: מוצרי היגיינה אישית, הלבשה תחתונה, תרופות, כלי נשק, סמים, פריטים, אשר העברתם מפרה את זכויות היוצרים וכל פריטים אחרים המפרים את חוק מדינת ישראל.


פריטים המוצגים באתר צריכים להתאים למצב שצוין בתיאור של הפריט. מידע על כל הפגמים גם צריך להיות מצוין בתיאור הפריט.


בשירות iSwop פועל מנגנון בדיקת הפריטים שפורסמו באתר. הנהלת האתר אינה אחראית על פריטים אשר פורסמו על ידי משתמשי השירות.


השירות מיועד לאנשים מעל גיל 18.

פריטים שנמסרו לאחרונה


קומקום חשמאלי.
השרון
שלושה רקפות.
צפון
עגלת תינוק של Qunny...
צפון
למסירה מזרון מתנפח.
צפון
פאזל 100 חלקים.
שפלה מישור חו...

שאלות נפוצות


מהו iSwop? אם שירות זה הוא "לתת בחינם" מדוע על הדברים רשומים מחירים?
שאלה:
זאת מערכת אשר נועדה לחילופי דברים ללא כסף. המשך...
תשובה:
אוקי, כאן אנשים נותנים דברים בחינם. איך לקבל אותם?
שאלה:
אתה יכול לקחת כל פריט אשר פורסם במערכת, שעבורו יש לך מספיק swops.המשך...
תשובה:
מה אם אני נותן למישהו את הדברים שלי בחינם ולא אקבל swops בתמורה? הרי יכולים לרמות אותי?
שאלה:
בלי פאניקה! אנחנו בהכרח נטפל בעניין.המשך...
תשובה:
איך אני יכול לקבל יותר swops?
שאלה:
אתה יכול לקבל יותר swops בכמה דרכים: המשך...
תשובה: