אוקי כאן אנשים נותנים דברים בחינם. איך לקבל אותם?

אתה יכול לקחת כל פריט אשר פורסם במערכת, שעבורו יש לך מספיק swops. אם הפריט פורסם במערכת – זה אומר שהוא חופשי עבור החלפה ב swops. אנו שואפים ל 100%_רלוונטיות המודעות שפורסמו אצלנו. בשביל זה הוכנס מנגנון העסקאות.

איך לעשות עסקאות?

החלפת הפריטים ב-swops במערכת iSwop מיושם על ידי מנגנון העסקאות בין המשתמשים. העסקאות בטוחות לחפריטין ונשלטות על ידי שני המשתתפים, בתנאי קיום כמה כללים פשוטים. צוות iSwop מספק בוררות במקרה של ויכוח בין המשתתפים. כמו כן, מכל עסקה 5% swops הולכים לטובת המערכת. 5% אלה ישנם מלכתחילה בערך הפריט שאתה רואה.

סיום העסקה במערכת iSwop מתחיל עם לחיצה על הכפתור "לקחת". לקחת את הפריט אתה תוכל רק אם יש לך כמות מספיקה של swops. לאחר לחיצה על כפתור "לקחת",  מספר תואם של swops יחויב מהיתרה שלך ושמור בזמן תקופת העסקה. הם לא הולכים בבת אחת לבעל הפריט.

יהיו זמינים עבורך פרטי תקשורת של בעלי הפריט וקוד אישור תשלום. יש צורך ליידע את בעלי הפריט בקוד אישור התשלום בזמן העברתו. לפי הקוד הזה, בעל הפריט יוכל לקבל swops. משתמש שפרסם פריט לפי כללי המערכת חייב להעביר אותו בתמורה על swops. אם בעל הפריט מבטל את העסקה, swops חוזרים אליך לחשבון. במקרה ובעל הפריט מבטל את העסקה ללא כל סיבה אובייקטיבית (סיבה אובייקטיבית – אם הגעתם להחלטה הזאת ביחד, או במקרה כשאתה לא יוצר איתו קשר יותר מ X ימים, או לא מעביר לו את קוד העסקה), אז אתה צריך לכתוב לנו על זה באמצעות טופס משוב. אנחנו נברר את כל העובדות ונבצע פעולות מתאימות ביחס אל בעל הפריט.

ביצירת קשר עם בעל הפריט, אתם קובעים על בדיקה והעברת הפריט אליך. בעת העברת הפריט, אתה צריך ליידע את בעל הפריט בקוד העסקה. אנו ממליצים לבעלי הפריט לבדוק את קוד העסקה במקום.

במקרה ובעל הפריט לא זמין במספר קשר יותר 24 שעות, או לא רוצה להעביר את הפריט בלי סיבה  רצינית, יש לך זכות לדווח על הבעל (ליד העסקה אחרי 24 שעות מאז יצירתה יופיע כפתור ביטול). הבוררת תחקור את המקרה ובהתאם לתוצאות, בעל הפריט יכול להימחק מהמערכת בלי אפשרות להירשם מחדש.

לבעל הפריט יש יכולת לפנות להנהלת המערכת באמצעות טופס משוב במקרה של ניסיון רמאות מצד המקבל. הבוררים יחקרו את המקרה ויחזירו צדק.

פריטים שנמסרו לאחרונה


קומקום חשמאלי.
השרון
שלושה רקפות.
צפון
עגלת תינוק של Qunny...
צפון
למסירה מזרון מתנפח.
צפון
פאזל 100 חלקים.
שפלה מישור חו...

שאלות נפוצות


מהו iSwop? אם שירות זה הוא "לתת בחינם" מדוע על הדברים רשומים מחירים?
שאלה:
זאת מערכת אשר נועדה לחילופי דברים ללא כסף. המשך...
תשובה:
אוקי, כאן אנשים נותנים דברים בחינם. איך לקבל אותם?
שאלה:
אתה יכול לקחת כל פריט אשר פורסם במערכת, שעבורו יש לך מספיק swops.המשך...
תשובה:
מה אם אני נותן למישהו את הדברים שלי בחינם ולא אקבל swops בתמורה? הרי יכולים לרמות אותי?
שאלה:
בלי פאניקה! אנחנו בהכרח נטפל בעניין.המשך...
תשובה:
איך אני יכול לקבל יותר swops?
שאלה:
אתה יכול לקבל יותר swops בכמה דרכים: המשך...
תשובה: